Chocolate World Egg Moulds – E7006/200 – Egg Anemone 200mm – 200x125x65mm
Cavity length 200mm Cavity width 125mm Cavity height 65mm
Product code: E7006/200
Egg Moulds
Series E Eggs
Egg
In Stock (5-7 days)
(up to approx. 50 moulds)
  • Series E Eggs
  • Mould Height mm
  • Product Size: 200x125x65mm
  • Product Weight:
  • Mould Layout: N/A
  • Addtional info: Cavity length 200mm Cavity width 125mm Cavity height 65mm